Hakkımızda

Yenilikçi Gücü, üretimi, tecrübesi, ülkemiz pazarındaki saygın konumu ile Ulutaş Metal'in başarı öyküsünün temelleri 1980'li yılların başında kurucumuz olan Orhan Ulutaş tarafından Kahramanmaraş yeni sanayi sitesinde atılmıştır. 1980'den günümüze sektörün öncüsü ve dinamiği olarak devam eden Ulutaş Metal'in faaliyetleri; alüminyum mutfak eşyaları ile başlamış olup, günümüzde bir mutfak için gerekli olan her türlü eşyayı önce kalite hedefi ile üretmeyi başarmıştır.

500 m2'den çıkan bu başarı hikayesi, bugün 4500 m2 kapalı alana sahip modern bir fabrika ile yeni nesillere aktarılmıştır. Vizyonu kaliteli ürün imal etmek olan firmamız, bu kapsamda yeni teknolojileri takip ederek, sürekliliğini standartların üzerinde devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Dinamik çalışma kadrosu, çalışanlarının yanında yer alan yönetimi ile firmamız her mutfağa uygun geniş ürün konsepti sunmaktadır.

Iso 9001:2000 kalite yönetim sistemi çerçevesinde üretim ve hizmetteki bütün aşamaları belirleyen firmamız, kalite yönetim sistemiyle her defasında aynı başarılı sonuçları almayı hedeflemektedir.

Iso 14000 çevre yönetim sertifikasyonu ile üretim alanını etrafındaki çevre ilişkilerini iyi bir politika uygulayarak en doğru yoldan devam ettirmeyi sağlamak firmamızın görevleri arasında yer almaktadır.

Hedeflerimiz doğrultusunda sizin de mutfağına talibiz.